آهنگ جدید مرتضی پاشایی به نام دلم دیگه درگیر عاشقیه توی قلب تو آخه کیه


متن آهنگ دلم دیگه درگیر عاشقیه توی قلب تو آخه کیه مرتضی پاشایی


دلم دیگه درگیر عاشقیه توی قلب تو آخه کیه!♫!

که بهم نمیگی ما دوتا دلمون یکیه !♫!


https://musicdel.ir/single-tracks/92584/


[ بازدید : 2 ] [ امتیاز : 5 ] [ نظر شما :
]

[ پنجشنبه 6 مهر 1402 ] [ 9:38 ] [ yavar62 ]

[ ]

??? ??? ?? ???? ???? ???



قدرت و قدرت از ماهیچه ها می آید.

لایه مرکزی دیسک (nucleus pulposus): یک ماده نرم یا ژلاتینی است که در قسمت محیطی قرار دارد.

دیسک کمر چیست؟

با افزایش سن، دیسک بین مهره ای مایع خود را از دست می دهد و خشک می شود. در نتیجه فشرده سازی دیسک اتفاق می افتد که می تواند منجر به شکست و فشار به حلقه سخت بیرونی دیسک شود و به هسته یا حلقه داخلی فرصت بیرون آمدن می دهد. موقعیت و مقام؛ به این مجموعه پروتز دیسک کمر می گویند.

بخش مرکزی داخلی دیسک کمر همزمان با ادامه تخریب دیسک یا فشار مداوم بر روی ستون فقرات، قسمت محیطی را به داخل و خارج از آن می سایید. به این عارضه پارگی دیسک یا فتق دیسک گفته می شود.

سپس اجزای مواد دیسک به ریشه عصبی واقع در پشت فضای دیسک فشار می آورند. این باعث درد، ضعف، بی حسی یا تغییر در حس می شود. اکثر موارد فتق دیسک کمر در مهره های تحتانی کمر به خصوص در سطح دیسک بین مهره های L4-L5 و دیسک بین مهره های L5-S1 رخ می دهد.

انواع دیسک کمر

بسته به شدت، دیسک کمر به دو صورت زیر ظاهر می شود:

1) دیسک کمر نرم

دیسک کمر خفیف با پارگی حلقوی شروع می شود. در این مرحله، دیسک کمر سالم است و تنها دارای ترک های جزئی در لایه بیرونی سخت است. زمانی که دیسک کمر بدتر می شود، فرد وارد مرحله افتادگی دیسک می شود.

در این حالت هسته پالپوس که دیسک بین مهره ای است و از یک ماده ژل مانند تشکیل شده است از حالت طبیعی خود خارج می شود اما همچنان به لایه بیرونی چسبیده است. در این شرایط، فیزیوتراپی ستون فقرات به کنترل درد فتق خفیف دیسک کمک می کند.

داروهای ضدالتهابی غیراستروئیدی (NSAIDs)، مانند آسپرین، ایبوپروفن یا ناپروکسن، می توانند برای مدیریت درد خفیف دیسک کمر استفاده شوند.

2) دیسک کمر شدید

فتق دیسک کمر اولین مرحله از فتق شدید دیسک کمر است. در این مرحله، هسته نرم به سختی ماده نفوذ کرده است، که پوشش سختی است که قسمت بیرونی دیسک بین مهره ای را تشکیل می دهد و از مواد نرم در مرکز دیسک محافظت می کند.

با سنگین‌تر شدن ستون فقرات کمر، مرحله جداسازی دیسک آغاز می‌شود، جایی که مواد داخلی دیسک بین مهره‌ای (nucleus pulposus) از طریق پارگی دیواره بیرونی دیسک نشت می‌کند و از دیسک جدا می‌شود. جراحی برای بیماران مبتلا به درد شدید ناشی از بیماری دیسک کمر ضروری است.

چه کسانی بیشتر در معرض فتق دیسک کمر هستند؟

مردان بیشتر از زنان در معرض فتق دیسک کمر هستند. شایع ترین سن فتق دیسک کمر بین 30 تا 50 سالگی است. از آنجایی که دیسک ها معمولا با آب پر می شوند و در این سن انعطاف پذیری بیشتری دارند، احتمال برآمدگی بیشتر است.

اما با افزایش سن، آب کمتری در دیسک وجود دارد و احتمال کمی وجود دارد که آب داخل دیسک به بیرون نشت کند و به ریشه های عصبی فشار وارد کند.

علل بیماری دیسک کمر

از علل برآمدگی کمر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

افزایش سن

وزن بدن بالا

وضعیت نامناسب هنگام نشستن، ایستادن و...

بلند کردن اجسام در موقعیت های نامناسب

افزایش ناگهانی فشار روی ستون فقرات (حتی فشار کم)

سیگار کشیدن

ورزش های غیر اصولی و سنگین مانند فوتبال، کشتی، ورزش های رزمی و غیره.

رانندگی به ویژه در مسافت های طولانی و با وسایل نقلیه سنگین یا صندلی های نامناسب

ایستادن یا نشستن برای مدت طولانی

خم شدن و راست شدن بیشتر

لرزش کل بدن (مثلا هنگام کار با تراکتور و غیره)

شایع ترین علائم فتق دیسک کمر

شایع ترین علائم افتادگی کمر عبارتند از:

علائم اولیه فتق دیسک کمر

علائم دیسک کمر به صورت کمردرد ناگهانی و شدید یا درد تدریجی بسته به درجه بیرون زدگی ظاهر می شود. درد با نشستن طولانی مدت، سرفه و عطسه افزایش می یابد.

درد فقط می تواند در ساق پا باشد و کمر ما درد نمی کند. پا درد بیشتر از علائم فتق دیسک است تا کمردرد.

علائم خفیف دیسک کمر

در مورد فتق دیسک، فرد به سادگی با استراحت دادن به کمر بهبود می یابد.

علائم بیماری شدید یا پیشرفته دیسک کمر

اما در صورت برجستگی شدید علاوه بر کمردرد، درد شدید و تیز به باسن و ساق پا سرایت می کند. ممکن است در یک یا هر دو پا درد وجود داشته باشد. حتی ممکن است بیمار برای تسکین درد به پهلو بچرخد.

علائم فتق دیسک در ساق پا

علائم دیسک کمر به صورت درد و بی حسی، گزگز، بی حسی یا سوزش در پاها ظاهر می شود. بسیاری از مردم فکر می کنند که درد دیسک کمر فقط در پشت ساق پا ظاهر می شود، اما اینطور نیست و بسته به منبع عصبی درگیر، درد می تواند در قسمت داخلی یا جلوی ران نیز ظاهر شود. سنگ تا ران و زانو.

همچنین وقتی به رفلکس ها و قدرت عضلات پا نگاه می کنیم، میزان رفلکس ها و قدرت عضلانی کاهش می یابد.

علائم پارگی دیسک کمر

یکی از شایع ترین علائم پارگی دیسک کمر درد مداوم است. اسپاسم شدید عضلانی، بی اختیاری ادرار و مدفوع و درد عمیق و شدید در پشت و پاها و همچنین ضعف و بی حسی در پشت نیز می تواند از علائم پارگی دیسک کمر باشد.

تشخیص دیسک کمر

اگر پزشک بر اساس شرح حال و معاینه فیزیکی، فتق دیسک را تشخیص دهد، نیازی به بررسی بیشتر نیست.

علاوه بر معاینه فیزیکی و تاریخچه پزشکی کامل، تشخیص عوارض دیسک کمر شامل موارد زیر است:

رادیوگرافی (اشعه ایکس):

این تست تشخیصی از پرتوهای انرژی الکتریکی برای عکس برداری از استخوان ها، اعصاب و اندام های داخلی استفاده می کند.

تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (MRI):

در این روش از ترکیب آهنرباهای بزرگ استفاده می شود. فرکانس رادیویی و کامپیوتر برای ایجاد یک تصویر کامل از اندام ها و ساختارهای داخل بدن.

گریان

در این روش، یک رنگ به کانال نخاعی تزریق می شود تا تصویر بسیار واضحی از ساختار در اشعه ایکس ارائه شود.

توموگرافی کامپیوتری (سی تی اسکن یا سی تی اسکن):

این روش تصویربرداری از ترکیبی از فناوری رایانه و رادیوگرافی برای تهیه تصاویر محوری یا افقی (به نام برش) از بدن استفاده می کند.

سی تی اسکن تصاویر دقیقی از تمام قسمت های بدن از جمله استخوان ها، ماهیچه ها، چربی و مفاصل ارائه می دهد. در تصاویر به دست آمده از این طریق جزئیات بیشتری نسبت به تصاویر اشعه ایکس وجود دارد.

الکترومیوگرافی یا الکترومیوگرافی (EMG):

در این آزمایش خاص، پاسخ ماهیچه ها یا فعالیت الکتریکی در پاسخ به فشار روی اعصاب اندازه گیری می شود.

راه ها و روش های درمان

به طور کلی در 6 هفته اول پس از ظهور علائم، درمان‌ها، روش‌ها و داروهای مختلف سعی در کاهش درد ناشی از فتق دیسک و ایجاد فرصت لازم برای بهبودی دیسک دارند. برآمدگی دیسک به مرور زمان از بین می رود و بدن این برآمدگی را دوباره جذب می کند. کاهش علائم در این دوره 6 هفته ای نشان دهنده مزیت ادامه درمان غیر جراحی و بسته شدن دیسک است.

درمان های غیر جراحی

تماشا کردن:

داروهای ضد التهابی تجویز شده مانند ایبوپروفن (مورتین، ادویل) یا ناپروکسن (Olio) درمان اصلی برای فتق دیسک کمر هستند. این داروها با تجویز متخصص دیسک کمر در تسکین درد و التهاب ناشی از این بیماری موثر هستند.

برنامه توانبخشی:

برنامه های توانبخشی برای اصلاح مشکلات ناشی از بیماری دیسک طراحی شده اند.

آموزش و تمرین:

اقدام اصلاحی بخشی از طرح درمان فتق دیسک است. با کمک ورزش های پیشگیرانه و ورزش های سالم می توانید درد را کاهش دهید، از مشکلات بعدی جلوگیری کنید و سلامت طولانی مدت کمر را تضمین کنید.

درمان ازن:

اوزون درمانی برای تمام مشکلات سینک فوق العاده است.

نقاشی:

کشش ستون فقرات فشار وارده بر ستون فقرات را کاهش می دهد. این درمان را می توان با استفاده از دستگاه کشش مخصوص یا به صورت دستی انجام داد.

درمان جایگزین:

درمان های مکمل و جایگزین مانند طب سوزنی، فشار درمانی و ماساژ برای کاهش درد دیسک توصیه می شود.

ادامه پست: https://payju.ir/content/لیست-پزشکان-جراح-ستون-فقرات-و-دیسک-در-شیراز


[ بازدید : 6618 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ شنبه 4 شهريور 1402 ] [ 15:14 ] [ yavar62 ]

[ ]

مزایای زوج درمانی



قربانیان خشونت به دلیل ترس از طرد شدن توسط دیگران و همچنین به دلیل ترس از انتقامجویی فرد آزارگر، احساس انزوا میکنند که این امر احتمال ابتلا به مشکلات مرتبط با سلامت روان مثل افسردگی و اضطراب را افزایش میدهد. چون تایید همسالان در این سن بسیار مهم است، بسیاری از نوجوانان ترجیح میدهند آنچه را که در خانواده آنها میگذرد پنهان کنند تا توسط همسالان خود طرد نشوند. 3- خشونت اقتصادی: ایجاد محدودیتهای اقتصادی نظیر ندادن­خرجی، سوظن نسبت به زن در سوء­استفاده از منابع مالی خانواده و کنترل شدید و دائمی مخارج زن و پنهان کردن درآمد توسط شوهران. پس از خشونت یا سوءاستفاده کردن خشونتگر از طرف مقابل ، احساس گناه میکند، ولی نه به دلیل کاری که انجام داده است، بساکه وی بیشتر از رفتار نامتناسب خود و عواقب ناشی از آن و همچنین افتادن در دام قانون، نگران است. این نوع خشونت انواع مختلفی دارد و گاهی اوقات به عواقب جبرانناپذیری منجر میشود. نوجوانانی که در خانه آزار میبینند یا شاهد رفتارهای خشونتآمیز سایر اعضای خانواده با یکدیگر هستند، ممکن است احساس گناه و شرمندگی کرده و از عواقب صحبت در مورد این موضوع بترسند.

کسانی که نسبت به سایر اعضای خانواده رفتار خشونتآمیز دارند، غالبا از عزت نفس پایین یا بیماریهای روانی مثل اختلال دوقطبی یا اسکیزوفرنی رنج میبرند؛ علاوه بر این سوء مصرف مواد، مصرف نوشیدنیهای الکلی و داشتن دیدگاههای سنتی احتمال خشونت را افزایش میدهد. علاوه بر این، دولتها باید آموزش عمومی در زمینه مهارتهای فرزندپروری را بر عهده بگیرند. علاوه بر این، در اغلب موارد زوج درمانی به صورت کوتاه مدت به طول میانجامد. یکی از شایع ترین شکایت هایی که در جلسات زوج درمانی مطرح می شود همین مورد است.. قربانی خشونت میتواند زن، مرد، کودک، نوجوان یا سالمند باشد، اما معمولا زنان و کودکان مورد آزار قرار میگیرند. در حالیکه زنان و کودکان بیشترین بخش قربانیان “خشونت خانگی” را تشکیل میدهند، ولی آمار خشونت علیه مردان نیز در سالهای اخیر افزایش یافته است. استفاده از مراکز مشاوره و ترویج فرهنگ مشاوره در بین زوجین نیز اهمیت ویژه ای دارد.

پژوهشگران ایرانی نوع دیگری از خشونت را نیز مورد توجه قرار دادهاند: «خشونتهای ممانعت از رشد اجتماعی، فکری و آموزشی» که عبارت است از ایجاد محدودیت در ارتباط فامیلی، دوستانه و اجتماعی، ممانعت از تحصیل، کاریابی و اشتغال در این نوع از خشونت نیز همچون برخی دیگر از انواع خشونت، زنان بندرعباس و زاهدان به ترتیب بیشترین قربانی هستند و زنان سمنان ، گرگان و یاسوج کمترین . این به معنی این است که هر فرد طول میکشد در برابر مسئولیت برای آگاهی از این مشکل به عنوان آن را ناشی از آگاهی از سهم خود را به مشکل و ساخت برخی از تغییرات اساسی در فکر و احساس است. با تاسف اخیراً برخی گونه های خشونت خانگی مثل تنبیه بدنی، فریاد زدن، تحقیر کردن و… چند همسری: مانند ازدواج کودکان، ازدواج با بیش از یک شخص (چند شخص) در ترکیه غیر قانونی و قابل مجازات می باشد. زوج درمانی قادر است برای زوجین این فرصت را مهیا کند تا به بررسی نقشهایی که در رابطه بر عهده دارند، بپردازند. خشونت در خانواده از زمانی که انسان بر روی این کرۀ خاکی زندگی را آغاز کرده نسبت به کودکان، زنان، سالخوردگان وجود داشته، ولی شدت و ضعف آن در جوامع مختلف و در طبقات گوناگون جامعه متفاوت بوده است(اعزازی،1385: 196). از متداولترین خشونتها، خشونت علیه زنان بوده است.

نتایج حاصل از بررسی تحقیقات انجام شده در حوزه خشونت علیه زنان، نشان می دهد خشونت¬های صورتگرفته میتواند ناشی از خصوصیات و ویژگیهای مردان، خود زنان و حتی ناشی از ویژگی و شرایط نهادهای جامعه باشد. یکی از آثار مخرب فقر و عدم دسترسی به نیازهای اولیه، ایجاد حس پرخاشگری در افراد و تنش در محیط خانواده است که این امر میتواند رابطه والدین یا سایر سرپرستان را با کودک تحت تاثیر قرار دهد. شامل محرومیت یک فرد از دسترسی به خدمات درمانی، تحصیلی و کار، محرومیت از حقوق مدنی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی او می شود. با دقت به حرفهایش گوش داده و به او اطمینان بدهید که گفتگوی شما مانند یک راز باقی میماند. نوجوانان هم مانند کودکان ممکن است در محیط خانه مورد آزار و اذیت قرار بگیرند؛ اما نسبت به خشونت واکنش متفاوتی از خود نشان میدهند. نتایج نشان داده است که استفاده از زوج درمانی هیجان مدار برای حل مشکلات روابط عاطفی به ویژه وقتی یکی از طرفین از افسردگی، اضطراب، تروما و یا چالش های بیرونی مانند مشکلات کاری و اقتصادی رنج میبرد بسیار موثر بوده است. سیاهی و کبودی دور چشم، شکستگی استخوان، تغییر الگوی خواب، کابوسهای شبانه، گوشهگیری، افسردگی، اضطراب، از دست دادن علاقه نسبت به فعالیتهای روزمره، کاهش اشتها و تغییرات ناخواسته وزن همگی از علائمی هستند که نشان میدهند ممکن است فرد مورد خشونت اطرافیان قرار گرفته باشد.

درمان افسردگی و اضطراب، مستقل از رفع خشونت، به فرد کمک میکند و عزت نفس بهتری برای او فراهم میآورد و او را از این افکار که خود را مقصر و قربانی دانسته و احساس گناه میکند نجات میدهد. خشونت مبتنی بر جنسیت خشونتی است که بر علیه یک شخص به خاطر جنسیت او صورت میگیرد. با این وجود که خشونت علیه زنان خیلی بالاتر از خشونت علیه مردان میباشد، از نظر روانشناسان این آسیب، خشونت مبتنی بر جنسیت محسوب میشود و علت آن را عدم برابری اجتماعی زنان و مردان میدانند. خشونت جسمی مثل ضرب وشتم، مشت زدن، نقص عضو یا کشتن (با سلاح یا بدون سلاح) اغلب با اشکال غیر خشونت آمیزی از خشونت مبتنی بر جنسیت همانند خشونت عاطفی و روانی همراه می باشد. خشونت عاطفی و روانی آزار زبانی غیر جنسی است که برای قربانی آن تحقیر آمیز و توهین آمیز است. عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران در تصریح باور غلط چهارم، گفت: در این باور اشتباه، خشونت کنندگان افراد روانی تلقی میشوند که بیمار هستند و راهکاری برای حل مشکلشان وجود ندارد درصورتی که اولاً خشونت در بیماران روانپزشکی هم قابل کنترل و درمان است.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد روانشناس در تهران لطفا از صفحه ما بخواهید.


[ بازدید : 13991 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ پنجشنبه 26 مرداد 1402 ] [ 15:58 ] [ yavar62 ]

[ ]

آهنگ جدید میثاق راد به نام «چشم روشنی»


متن آهنگ میثاق راد چشم روشنی

چشم روشنی مال منی از وقتی که دیدمت همش دل میبری

دنیامون یکی شد من عاشق شدم رفت

قول میدم بهت که خوشبختت کنم من

جونم به این عشق قلبم دیگه مال تو شد

خوبه همین عشق که با تو دارم حال خوشو

از من نگیر اون چشمای عاشق کشو

دل نازکی تو مثل گلبرگ گل بنفشه

قدم بزن تو حونمون تا زندگیمون قشنگ شه

پیشم بمون تو برندار یه لحظه هم ازم چشم


جونم به این عشق قلبم دیگه مال تو شد

خوبه همین عشق که با تو دارم حال خوشو

از من نگیر اون چشمای عاشق کشو

https://musicdel.ir/single-tracks/272993/


[ بازدید : 48 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ چهارشنبه 25 مرداد 1402 ] [ 9:42 ] [ yavar62 ]

[ ]

اضافه کردن عکس پروفایل در وردپرس



افزودن عکس پروفایل به وردپرس ممکن است بارها برای شما اتفاق بیفتد، در پایین هر مقاله، نام، متن و عکسی در مورد نویسنده وجود دارد و در مورد نحوه انجام این کار سوالاتی خواهید داشت، بیایید در مورد مقاله صحبت کنیم. برای افزودن عکس پروفایل یا تغییر گراواتار وردپرس در این مطلب با محمد سلحشوری همراه باشید.

گراواتار چیست؟

گراواتار یکی از وب سایت های مجموعه وردپرس است که پس از ورود و ثبت نام در این سایت می توانید نام، ایمیل شخصی خود را وارد کنید. ایمیل، وب سایت و موارد دیگر از این قبیل، و سپس یک عکس برای این ایمیل که در gravatar.com ثبت نام کرده اید اضافه کنید. آیا شما می خواهید

باید بدانید که سایت گراواتار فیلتر است و باید از فیلتر استفاده کنید

اکنون پس از افزودن موارد فوق می توانید ایمیل خود را در سایتی که از گراواتار پشتیبانی می کند ثبت کنید تا مشخصات کامل خود را با عکس ثبت شده در سایت گراواتار نشان دهید و تمامی بینندگان مشخصات کامل شما را بدانند.

سایت Gravatar متعلق به Automatik است که شرکت مادر وردپرس است

نحوه قرار دادن عکس در پروفایل وردپرس

همانطور که گفتیم برای این کار باید یک حساب کاربری در سایت گراواتار بسازید.ابتدا به سایت gravatar.com رفته و مراحل ثبت نام را طی کنید.به قسمت با لوگوی گراواتار بروید.

اکنون که یک حساب کاربری Gravatar با عکس و برخی اطلاعات خود دارید، اکنون فقط باید آن را در وردپرس و در سایت خود فعال کنید. لازم به ذکر است که این امر به دلیل مشکلات زیرساخت فعلی اینترانت و فیلتر برای نمایش عکس ها و اطلاعات مسیر است. بیایید به آن نگاه کنیم که در ادامه این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

راه اندازی آواتار در وردپرس

پس از ایجاد اکانت Gravatar خود در هر وب سایتی که می تواند از Gravatar استفاده کند، اگر با همان ایمیل ثبت نام کنید، نام شما به همراه عکس، متن و توضیحات به پروفایل کاربری شما اضافه می شود و می توانید در سایت وردپرسی شما استفاده کنید. می توانید از آن در سایت وردپرسی خود استفاده کنید و یکی از موارد را با توجه به نیاز خود از قسمت تنظیمات وردپرس > گفتگو انتخاب کنید.

و اگر سایت شما چندین نویسنده دارد، این گزینه را برای آنها نیز اضافه کنید. حالا سوال اینجاست که چرا در گراواتار ثبت نام کردم پروفایل و عکسم را دادم و مراحل بالا را انجام دادم اما عکس من در وردپرس نمایش داده می شود. غیر ممکن پاسخ به این سوال بسیار ساده است. دلیل این مشکل فیلتر شدن است و بعد از افزودن این گزینه ممکن است حتی سرعت صفحه شما چه در پنل وردپرس و چه در زمان لود شدن صفحه دچار مشکل شود.

برای این کار، توصیه می کنیم از افزونه Avatar WP First Letter استفاده کنید. در این مقاله نحوه کار با این افزونه و شخصی سازی آن را به شما آموزش می دهیم. با ما بمان.

افزونه WP Avatar Haty Ilkinji

این افزونه وردپرس گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا پروفایل خود را به روش های مختلف در پایین مقالات نمایش دهید یکی از این گزینه ها نمایش آواتار بر اساس نام یا نام کاربری خود به صورت مخفف است. به عنوان مثال، نام MOOSIO5nd. . بر روی آواتار MD نمایش داده می شود و پس زمینه رنگی را با توجه به رنگ بندی تنظیم شده در پروفایل اضافه می کند و ویژگی های دیگری را برای کاربر ایجاد می کند و می توانید عکس کاربر را آپلود کنید و حتی آن را ویرایش کنید. .

افزونه WP First Letter Avatar را نصب و پیکربندی کنید

پس از نصب و فعال سازی افزونه، می توانید آن را در قسمت تنظیمات داشبورد وردپرس خود سفارشی کنید.

پس از ورود به صفحه افزونه، می توانید تنظیمات را با توجه به نیاز شخصی خود تغییر دهید.

شاخص کاراکتر که به طور پیش‌فرض روی 0 تنظیم شده است، تعیین می‌کند که چند قسمت از نام نمایه پیدا و نمایش داده شود.

فرمت پیش فرض فایل PNG است که به شما و کاربر اجازه می دهد آواتار را در PNG یا فرمت های دیگر ذخیره کنید.

لازم به ذکر است که فرمت PNG نسبت به فرمت های دیگر از کیفیت خوبی برخوردار است.

می توانید با تغییر نام فایل تصویری و آواتار را نامگذاری کنید و با استفاده از آن نام آن را در بین فایل های تصویری تشخیص دهید و با حالت پیش فرض می توانید فایل ها و تصاویر بدون نام را انتخاب کنید.

پیشنهاد ما این است که آبجکت پیش فرض افزونه را بسازید

این صفحه به شما کمک می کند روشی را که می خواهید عکس نمایه خود را در آن ذخیره کنید انتخاب و مشخص کنید.

در صورت فعال شدن این گزینه عکسی که در سایت گراواتار قرار داده اید نمایش داده می شود اما اگر همانطور که گفتیم این گزینه را بدون علامت بگذارید نام کاربری به صورت مخفف ظاهر می شود.

مراجعه به منبع: https://blogten.ir/profile-pic-worfdpress/


[ بازدید : 54 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ چهارشنبه 28 تير 1402 ] [ 11:26 ] [ yavar62 ]

[ ]

بیوگرافی زهرا لاری (مریم امینی) قهرمان اسکی رو یخ


بیوگرافی زهرا لاری (مریم امینی) قهرمان اسکی رو یخ را به همراه سوابق و افتخارات ورزشی و آیدی اینستاگرام و همسرش را باهم در این بخش از مجله جوان ایرانی مشاهده کنید با ما همراه باشید.

بیوگرافی زهرا لاری (مریم امینی) قهرمان اسکی رو یخ
زهرا لاری متولد جمعه 12 اسفند 1373 ملقب به شاهزاده یخی در حجاب یک اسکیت باز اسکار (ایران الصل اماراتی ) است که شاهزاده رقص یخی در حجاب، تصاویر و بیوگرافی نخستین دختر جوان و جذابی که قهرمان پاتیناژ کار با حجاب لقب گرفت.

بیوگرافی زهرا لازی قهرمان اسکی رو یخ

زندگی شخصی
لاری Zahra Lari از ابوظبی، امارات متحده عربی است. مادرش از کارولینای شمالی است و قبل از ملاقات با پدر ایرانی اصل (اهل شهرستان لار ستان )خود در دانشگاه آتلانتا، جورجیا، به اسلام گرویده‌است.
زهرا لاری چگونه اسکی باز شد؟
پس از تماشای فیلم کارتونی پرنس یخی به اسکیت علاقه‌مند شد و در سن 13 سالگی شروع به بازی کرد. او در حال حاضر دانشجوی دانشگاه ابوظبی است که در آن سلامت و ایمنی محیط را می‌خواند، هرچند او امیدوار است که در آینده به عنوان مربی حرفه‌ای اسکیت بشود.

بیوگرافی زهرا لاری اسکی باز و همسرش

ازدواج و همسر
وی متاهل می باشد و وارد زندگی مشترک شده است.

بیوگرافی زهرا لاری اسکی باز و همسرش

شایعات فضای مجازی
جنذ روز پیش بعد از قهرمانی ایشان در مسابقات اسکی رو یخ رسانه ها و پیج های شبکه های اجتماعی از او به نام مریم امینی دختر شیرازی یاد کردند شاید مهم ترین نکته سو استفاده رسانه برای جذب فالور با حجاب بودن او بود به طوری که ویدو رقص او ترند گوگول شد اما گویا ایشان خانم زهرا لاری با اصالت امارتی هستند .

اینستاگرام
صفحه رسمی ایشان به نشانی zahralari فعال است ،علاقمندان میتوانند تصاویر بیشتر وی را در صفحه رسمی او مشاهده کنند.


[ بازدید : 47 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ چهارشنبه 21 تير 1402 ] [ 10:04 ] [ yavar62 ]

[ ]

آهنگ مازندرانی وحید مرادی به نام یادگاری


متن آهنگ یادگاری وحید مرادی

همه کنار همه کنار می جان یار دره همون یاری که همش مره دا آزار در اینه !♫!

!♫! بدی آخر بمردمه جان یار !♫!

!♫!♫ شی دست دکن کفن می تن جان یار !♫!

!♫! می یادگاری ها ره یار دیم هاده او بوره !♫!

!♫!♫ ویشار نکن خاطرات ره بل وره هم خو بوره !♫!

!♫! شی دنیایی غمی داف دل نارنه مرحمی دا !♫!

!♫!♫ وقتی اینی می خاکی سر تنها برو جان یار !♫!

!♫! اگه اتا هفته نی تیسه وومه بی قرار !♫!

!♫! شنبه تا پنجشنبه دنیمه تی کنار !♫!

!♫! اسا بعد من خواینی کره هاکنی آزا !♫!

♫ می یادگاری ها ره یار دیم هاده او بوره !♫!

!♫!ویشار نکن خاطرات ره بل وره هم خو بوره !♫!


!♫!تره یاده چنی دلبر تاریک خنه ترسیمه !♫!

!♫!چهار دیوار و زیر خاک اینجه می تن لرزنه !♫!

!♫! دلبر نکن برمه زاری دونی می دل درد اینه !♫!

!♫!♫ حسری شنی خدا دونه می چهار ستون لرزنه !♫!

!♫! شی دل، شی دلخواهی دا بمیرم !♫!

!♫!♫ بعد من تی خواستگاراا ایننه احتمالا !♫!

!♫! وشون ره بو الان بورین می حال خرابه بعدا !♫!

!♫!♫ تا چند ماه یار می دلی سه سیاه دکن شنی تن !♫!

!♫! شی خواستگارا بور یار چند سال میسه لس هادن !♫!


آهنگ مازندرانی وحید مرادی به نام یادگاری



[ بازدید : 73 ] [ امتیاز : 4 ] [ نظر شما :
]

[ جمعه 29 ارديبهشت 1402 ] [ 10:38 ] [ yavar62 ]

[ ]

ساخت وبلاگ تالار قیمت ویلچر برقی نوار خطربرق نوار خطر آب و فاضلاب نایلون حبابدار عطر مردانه اورجینال لیزر فوتونا گلچین کلاه کاسکت تجهیزات نمازخانه مجله مثبت زندگی سبد پلاستیکی خرید وسایل شهربازی تولید کننده دیگ بخار تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارچه برزنت مجله زندگی بهتر خرید آنتی ویروس خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]